5 zalet spania z włączonym wentylatorem sufitowym
Dobór wentylatorów sufitowych bez oświetlenia

 

Słaby sen może przyczynić się do różnych problemów zdrowotnych, w tym przyrostu masy ciała, zwiększonego ryzyka chorób serca, braku produktywności i koncentracji, depresji i innych. Poprawa nawyków związanych ze snem może pomóc uniknąć tych zagrożeń.

Mamy pomysły, które pomogą Ci spać głębiej i dłużej. A wentylatory sufitowe mogą pomagać przez cały rok! Oto pięć najważniejszych zalet spania z wentylatorem.


1. Cyrkulacja powietrza

Właściwa cyrkulacja powietrza w sypialni może pomóc na wiele sposobów. Pomaga utrzymać wentylację pomieszczenia, dzięki czemu jest mniej zastałych zapachów i większy przepływ powietrza.

 

Wentylatory sufitowe zapewniają wspomaganie cyrkulacji powietrza przez cały rok: zimą zmień kierunek wentylatora sufitowego, aby ciepłe powietrze uwięzione pod sufitem krążyło po pomieszczeniu. Kiedy czas na zegarze jesienią i wiosną, śmiało użyj tego jako przypomnienia, aby zmienić kierunek obrotów wentylatora sufitowego.

 
 

2. Biały szum

 

Istnieją aplikacje do spania z opcją białego szumu „wentylatora sufitowego” i filmy na YouTube z cichymi dźwiękami wentylatora sufitowego, ale nic nie przebije samego dobrego, starego wentylatora. Projektujemy nasze wentylatory sufitowe tak, aby były ciche jak szept, ale delikatny, ciągły warkot łopatek wentylatora sufitowego może pomóc w tłumieniu nagłych dźwięków w nocy, takich jak szczekanie psa lub alarm samochodowy.
 

3. Kontrola temperatury

 

Temperatura odgrywa kluczową rolę w lepszym śnie. National Sleep Foundation poinformowała, że większość ekspertów od snu zgadza się, że idealna temperatura pokojowa do spania wynosi 19 stopni. Oczywiście posiadanie wentylatora sufitowego w sypialni może pomóc w utrzymaniu przyjemnego chłodu.

 

Według National Sleep Foundation temperatura twojego ciała nieznacznie wzrasta i spada w ciągu dnia, a ten wzorzec jest powiązany z twoim cyklem snu: „Gdy stajesz się senny, twoja temperatura spada, osiągając najniższy poziom około 5:00 rano i wspina się nieznacznie, gdy zaczyna się poranek. Właśnie dlatego powietrze w twoim pokoju może wpływać na jakość twojego snu: jeśli jest zbyt gorąco, może zakłócić naturalny spadek twojego ciała i sprawić, że będziesz bardziej niespokojny przez całą noc”

Jeśli należysz do osób, które lubią spać przy włączonym wentylatorze sufitowym, pokochasz spanie z jednym z naszych wentylatorów sufitowych.


 

4. Oszczędność pieniędzy

W cieplejszych miesiącach do schłodzenia domu potrzeba więcej energii, co skutkuje wyższymi rachunkami. Wentylatory sufitowe to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na zapewnienie odczucia chłodu.

Wentylatory sufitowe tworzą tak zwany „efekt chłodzenia wiatrem”: bryza z wentylatora chłodzi cię, zamiast zmieniać temperaturę w pomieszczeniu. Klimatyzator nie będzie pracował tak ciężko, może pomóc zaoszczędzić do 47% kosztów chłodzenia (będzie się to różnić w zależności od lokalnych warunków klimatycznych i stawek za energię).


 

5. Stwórz swoje sanktuarium

Kiedy wracasz do domu pod koniec dnia, chcesz spokojnego miejsca, w którym można się wyciszyć i zrelaksować. Wygodna pościel, przytulny fotel i uspokajająca paleta kolorów to początek, ale wentylator sufitowy może być zwieńczeniem całości. Wybierz wentylator sufitowy w oparciu o potrzeby oświetleniowe w swoim pokoju, jego wielkość i swój styl.

 

 

john hunter quote
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl