Najlepsza marka wentylatorów sufitowych od 1886 roku?
Najlepsza marka wentylatorów sufitowych od 1886 roku?
Die beste Deckenventilatormarke? | hunterfan.de

Najlepsza marka wentylatorów sufitowych?

Od 135 lat nieustannie wymyślamy nowe projekty wentylatorów sufitowych, aby odmienić Twoją przestrzeń. Tworzenie inspirujących stylów i technologii zapewniających wygodę. Firma Hunter Fan Company narodziła się z chęci wprowadzania innowacji, w 1886 roku powstał nasz pierwszy wentylator. Kontynuujemy dążenie do tego, co jest możliwe, pozostając wiernymi naszym podstawowym wartościom. Nasze oddanie pomaga nam nadal czynić z nas najlepszą markę wentylatorów sufitowych.

Pewność, którą możesz poczuć.

Inspirujesz nas każdego dnia. Koncentrując się na potrzebach ludzi, opracowujemy fachowo wykonane wentylatory, które nie tylko poruszają powietrzem lub emitują światło — podnoszą nastrój całej przestrzeni.

Od początku do końca zwracamy uwagę na szczegóły. Wnosimy bystre oko do projektowania, aby tworzyć niestandardowe style, które pasują do każdego gustu. Używamy wysokiej jakości materiałów, takich jak lekkie jak piórko, aluminiowe łopatki i ciche silniki. Testujemy i tworzymy prototypy, dopóki nie będziemy pewni, że stworzyliśmy produkt o sprawdzonej funkcjonalności i trwałości. W końcu masz wentylator sufitowy o trwałej wydajności i zachwycającym kształcie.

Twoi sprawdzeni eksperci.

Wszystko zaczyna się w naszym laboratorium testowym w Memphis w stanie Tennessee, gdzie nasi inżynierowie i technicy laboratoryjni poddają nasze produkty najwyższym standardom testów. Wykonujemy dwa razy więcej testów wymaganych przez agencję. Wymyśliliśmy nawet niektóre testy, które są obecnie wymagane przez wszystkich producentów wentylatorów sufitowych, takie jak test wstrząsania żelaznymi łopatkami. Używamy lamp UV i węży wodnych pod ciśnieniem do testowania naszych zewnętrznych wentylatorów sufitowych, aby upewnić się, że zachowają swoją wydajność i wygląd, niezależnie od deszczu czy słońca..

Wydajność traktujemy poważnie. Po prostu tacy jesteśmy. To jest powód, dla którego nasze wentylatory są wyposażone w silniki z napędem bezpośrednim, aby dystrybuować więcej powietrza. Materiały, silnik, kształt i podziałka łopatek — każdy element został skrupulatnie zaprojektowany i zrealizowany, aby zapewnić cichą pracę wentylatora bez chybotania.

Lider innowacyjności.

Firma Hunter Fan Company została założona w oparciu o innowacyjność. John Hunter i jego syn James wykorzystali swoją firmę produkującą strzelby, i stali się pierwszym producentem wentylatorów sufitowych. Zaprojektowali wentylator sufitowy z napędem pasowym, zasilany przez system wodny, a następnie jeden z pierwszych elektrycznych wentylatorów sufitowych.

Od 135 lat nie przestajemy wprowadzać innowacje. Jesteśmy pionierami nowych projektów i przełomowych innowacji, od naszych szybkich wentylatorów sufitowych SureSpeed® po odporne na korozję wentylatory WeatherMax®. Współpracowaliśmy z inżynierami z branży lotniczej, aby opracować nasze wentylatory przemysłowe HVLS. Przeprojektowaliśmy elementy wentylatora sufitowego, aby były łatwe w instalacji, takie jak nasze zatrzaskiwane łopatki lub wstępnie zainstalowane zdalne odbiorniki. Chociaż składamy się z zespołu projektantów i inżynierów, w głębi serca jesteśmy wynalazcami.

Każdego dnia staramy się przekraczać to, co jest możliwe dzięki technologii i wzornictwu wentylatorów sufitowych. Nasze zaangażowanie w pomoc w przekształcaniu Twojej przestrzeni na każdym kroku jest tym, co napędza nas każdego dnia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl